Niedopasowani

Są jak ogień i woda, lecz nie potrafią bez siebie przetrwać…

Zgodnie z zasadą…

“przeciwieństwa się przyciągają”, “Niedopasowani” to historia dwójki ludzi, którzy pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego, a jednak nie są w stanie trzymać się od siebie z daleka. Samantha Young i Kristen Callihan stworzyły bohaterów, których pokochasz od pierwszych stron, a ich potyczki rozbawią was i doprowadzą do łez!

Parker Brown to młoda i inteligentna kobieta z bogatej rodziny. Właśnie ma szansę, by otrzymać kontrakt w wymarzonej firmie zajmującej się ekologią, która są jej życiową pasją i celem. Jednak jej szef jest delikatnie mówiąc “wrzodem”. Nie tylko Parker jest pierwszą kobietą w firmie, ale również, by podpisać kontrakt, jako jej pracownik musi mieć stabilne życie, czytaj: dom, męża i pieska. Czyli wszystko, czego ona – niezależna i ambitna kobieta, nie posiada. Postanawia więc “wynająć” chłopaka na spotkanie biznesowe ze swoim szefem, które może być przepustką do jej wymarzonego życia. Niestety w ostatniej chwili pojawia się jego starszy brat, by powiedzieć snobce, co o tym myśli. Rhys Morgan kiedyś był legendą, teraz były bokser zmaga się z podupadłą siłownią po zmarłym ojcu, długami i opieką nad młodszym bratem, który mimo wysokiego wykształcenia, nie może sobie znaleźć pracy. Gdy despotyczny szef Parker okazuje się być zagorzałym fanem Rhysa, a także potencjalnym sponsorem jego siłowni, pomimo wzajemnej niechęci, postanawia pomóc kobiecie i przyjmuje rolę jej chłopaka. Oboje pochodzą z różnych sfer, cenią inne wartości w życiu, ale łączy ich jedno – nieoczekiwane pożądanie. Czy jednak ktokolwiek uwierzy w ich mały teatrzyk?

Niedopasowani” jest lekturą wciągającą czytelnika od pierwszego zdania i nie wypuszczającą, aż do ostatniej strony! Kartki aż przewracają się same po wpływem niemal namacalnej chemii pomiędzy bohaterami. Obie autorki stworzyły idealną romantyczną powieść, która skradnie serca wszystkich kobiet, dzięki lekkiemu stylowi pisarskiemu, wyrazistym postaciom i dojrzałą historią o miłości, rodzinie, przyjaźni, a także poszukiwaniu celu w życiu, szczęściu i tym, że życie to walka, którą warto stoczyć z wsparciem i nie odrzucać ludzi, na których nam zależy. Autentyczność i wyrazistość całej gamy bohaterów, z której każda spełnia swoją rolę, dopełnia opowieści. Podczas lektury będziesz śmiać się ze słownych potyczek Parker i Rhysa, a także płakać, gdy zrozumiesz, że każde z nich nosi swój bagaż emocjonalny. Jest to dobrze przemyślana, dojrzała książka poruszająca współczesne problemy, a w dodatku łatwa i przyjemna w odbiorze, skierowana zarówno do starszej młodzieży i dorosłych. Zobacz jak Parker i Rhys wcielają się w swoje nowe role i zakochują się po drodze!

Ludzie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com