Niedopasowani

Obopólne korzyści

Choć kłamstwo jest postrzegane w negatywny sposób niemal przez każdego z nas, często uciekamy się do niego aby osiągnąć rozmaite korzyści. Wbrew pozorom szczerość nie zawsze popłaca. Z drugiej strony kłamstwo ma krótkie nogi i jest w stanie przysporzyć nam wielu problemów. Czy warto podjąć takie ryzyko? Takie pytanie zadała sobie Parker Brown, główna bohaterka książki pod tytułem Niedopasowani – TaniaKsiazka, którą napisał duet autorek: Samantha Young oraz Kristen Callihan.

Przeszkoda na drodze do sukcesu

Parker Brown zawsze była ambitna i konsekwentnie realizowała wyznaczone cele. Jednym z nich było rozpoczęcie pracy w prestiżowej i nowoczesnej firmie. Gdy jej się to udało, spotkała się jednak z wyjątkowo niemiłym wrażeniem. Jej nowy szef nie ukrywa, że pragnie współpracować wyłącznie z osobami, które posiadają ustabilizowane życie prywatne. Dla Parker, która jest singielką, nie stanowi to dobrej wiadomości. Gorączkowo szuka rozwiązania z tej trudnej sytuacji i wpada na pomysł wynajęcia chłopaka. O dziwo, szybko znajduje idealnego kandydata. Mężczyzna jest obyty, wykształcony i gotowy przystać na jej propozycję, gdyż potrzebuje źródła szybkiego zarobku.

Nieoczekiwana zamiana ról

Idealny plan Parker legł w gruzach, gdy na miejscu spotkania pojawił się brat mężczyzny, z którym była umówiona. Rhys Morgan jest kompletnym przeciwieństwem tego, czego się spodziewała. Cechuje go śmiałość i niewyparzony język. Mimo wszystko okazuje się, że on także jest zainteresowany zaproponowanym przez Parker układem. Jako były bokser, który aktualnie prowadzi niezbyt rentowną siłownię, pragnie zbliżyć się do szefa kobiety, który może stać się nowym sponsorem jego działalności. Czy Rhys i Parker odniosą sukces? A może ich znajomość przybierze nieoczekiwany obrót?

Samantha Young, autorka, to bardzo dobrze znana brytyjska pisarka, która specjalizuje się w publikacjach z takich gatunków literackich jak: romans, literatura obyczajowa, literatura kobieca oraz literatura młodzieżowa. Wiele z wydanych przez nią pozycji znalazło się na liście bestsellerów tworzonych przez “New York Times” oraz “USA Today”. To pomogło jej zaskarbić sobie sympatię wiernych czytelników z różnych zakątków świata. Dotychczas opublikowała już takie tytuły jak między innymi: “To, czego o mnie nie wiesz”, “Z dala od świateł”, “Ostrożnie z miłością”, czy “Wszystko przed nami”. Książkę “Niedopasowani” napisała w duecie z Kristen Callihan, znaną amerykańską pisarką.

Ludzie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com